Anasayfan Yap    Favorilerine Ekle    E-Posta    Tavsiye Et    İletişim 
Bugün : 25 Mayıs 2017   
 
 
RADYO AK | 92.7 EDİRNE | Reklam Seslendirme Jıngle
 

RADYO AK PORTAL

REKLAM & İLAN İLETİŞİM

TRAKYA GAZETE

RUTUK

DİZİ İZLE

FAYDALI LİNKLER

EDİRNE VALİLİĞİ

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

EDİRNE BELEDİYE

HAVA DURUMU

KOMİK VİDEOLAR
 

Üyelik
Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
Güvenlik :
 
Hatırla :
 
   

» Yeni Kayıt !
» Şifremi Unuttum !
Takvim
« Nis Mayıs
Pz Sl Çs Cm Ct Pa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Yerel reklam
Reklam ilan
Θα θέλατε να συνεργαστούμε; Εξυπηρετούμε με ραδιόφωνο που εκπέμπει 24 ώρες και έχει εμβέλεια σόλη την Αδριανούπολη και τις επαρχίες της, με ένα εβδομαδιαίο περιοδικό το Trakya Gazete, και δύο ιστοσελίδες στο διαδίκτυο. Είμαστε στην διάθεση σας για να διαφημήσετε την εταιρεία σας, να παρουσιάσετε τα προϊοντα σας,να γνωστοποιήσετε τις προσφορές σας στο ευρή κοινό με επαγγελματίες παραγωγούς Διευθ.επικοινωνίας ράδιο Ακ και εφημερίδα Τράκια Abdurrahman Mah.Yaşar Atlı Plaza kat.4 No.64 EDİRNE TEL&FAX:0090 284 213 87 04 EMAİL:radyoakalikutlu@gmail.com WEB:www.radyoak.com.tr www.trakyagazete.com
Adres:
Tel: 0090 555 820 32 78


Google'da Ara
Site sayacı
Bugün : 2549
Dün : 4071
Toplam : 94859396
Sayfa izlenimi aldık..
Resimlerden
Galeriden seçmeler..
Resim Gönder

RADYO AK
Anket
En Çok Dinlediğiniz Şarkı Türü!
Pop (27 %)
Rock (3 %)
Arabesk (9 %)
Tsm (36 %)
Türkü (8 %)
Rap (1 %)
Caz (2 %)
Yabancı Müzik (5 %)
Özgün (3 %)
Diğer (1 %)
230 - Katılım
( Sonuçlar )
İstatistikler
Üyeler
Son üyemiz : nuya
Bugün : 0
Dün : 0
Onay bekleyen : -1
Banlanmışlar : -1
Kayıtlı üye : 170

Kimler Bağlı
 Bağlı üye yok..
Sitede aktif
Üye : 0
Misafir : 2
Toplam : 2
IP No : 54.145.118.24
Site sayacı
Bugün Tekil : 2549
Bugün Çoğul : 2549
Bugün Toplam : 5098
----------------
Dün Tekil : 4070
Dün Çoğul : 4071
Dün Toplam : 8141
----------------
Genel Tekil : 94845236
Genel Çoğul : 94859396
Genel Toplam : 189704632
» BİZİ TANIMANIZI İSTİYORUZ
Size bizi tanımanız,size sunacağımız fırsatlardan haberdar olmanız ve birlikte nasıl bir çalışma ortamı geliştirebiliriz sorularına bir yanıt olabilsin diye bu metni hazırladık.Metnin ilk satırından son satırına dek, önerdiğimiz tüm imkanların gerçekleştirilmesi ve ortak çalışmamız ve daha sonrasında kurumunuzun maksimum istifadeyi sağlayabilmesi için çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Başlarken bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.  

Radyo AK    

Radyo AK stüdyoları ve yönetim birimleriyle Edirne ilinde yer alan,FM bandı 92.7 mhz üzerinden yayın yapan bir radyo istasyonudur. Bir adet yayın stüdyosu,2 kayıt stüdyosu,günün 24 saati başta Edirne olmak üzere Trakya'nın gündemini takip eden bir haber merkezi ve reklam departmanıyla görev yapar. Ayrıca Edirne’de kendisine ait verici tesisleri olan tek radyo istasyonudur. Verici tesislerinde sadece Radyo AK'a ait olan bir link hattı bu link hattının vazife yaptığı 40 metre uzunluğunda yayın direği ve Radyo AK yayınlarının dinleyiciye kesintisiz ulaşmasını sağlayan jeneratörü ayrıca kesintisiz güç kaynağı’da mevcuttur.yine tüm sistem yedekleri gerektiğinde devreye girecek şekilde  hazırdır

Radyo AK'ın misyonu  

1998 yılının 1 nisan gününden beri yayın hayatında olan Radyo AK yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne kadar geçen zaman içerisinde kurucusu Ali KUTLU tarafından belirlenen ilkelerine harfi harfine uymuş ve bütün hizmetlerini bu ilkeler çerçevesinde gerçekleştirmiştir. Bu ilkeler Radyo AK'a ticari ve sosyal misyonlar yüklemiştir. Radyo AK 'ın ticari misyonu her işletme gibi ayakta kalmanın gerçekleştirilmesidir. Ticari olarak ayakta kalırken toplumun ve ahlak değerlerinin çizdiği sınırlara sonuna kadar uyarak maddi kazanç elde etmek ilk prensibi olmuştur.Yine Radyo AK sırtını hiç bir şirkete yaslamamış sadece medya sektöründen kazandığı para ile hizmetlerini yürütmüştür.   Radyo AK reklam verenleri(ister bütçesi milyon dolarla ölçülen büyük müesseler olsun isterse mütevazi işletmeler olsun) proje ortağı görmüştür. Ortak yürütülen projelerde maksimum verimliliğin gerçekleştirilmesinde tüm Radyo AK personeli üzerine düşen görevi yapmakla yükümlüdür.Radyo AK ile ortak proje  geliştiren işletmelerin sorunsuz bir reklam pazarlama süreci yaşaması,reklam organizasyonunun mümkün olan en kısa sürede yayına yansıtılması için profesyonel ekipman ve seslendirme sanatçıları günün 24 saati faaliyete geçecek şekilde hazırdır.  

Radyo AK' ın sosyal misyonu kurulduğu ilk günden itibaren ticari misyonunun önünde yeralmıştır.Sadece medya sektöründen kazandığı geliri ile yatırımlarını yürüten Radyo AK ticari faaliyetlerini yürütürken kamu menfaatini ön planda tutar.Toplumun zarar göreceği projelerde yer almaz.Toplumun değer yargıları ve toplumun ahlaki değerleri ön plandadır.Toplum zararına yanıltıcı ve yalan reklam projeleri getirileri ne derece büyük olursa olsun Radyo AK reklam kuşaklarında yer alamazlar. Toplumun değer verdiği önemli günlerde Radyo AK yayın akışı o güne özel değiştirilir,günün anlam ve önemine uygun bilgilerle donatılmış programlar yayında yer bulur.  

Gölgesinde yaşamaktan gurur duyduğumuz şanlı bayrağımız,mensubu olmakla iftihar ettiğimiz şanlı milletimiz ve bu büyük değerlerin bir yansıması olarak ülkemizin bu sınır kentinde istiklal marşımız her sabah yayın açılışında ve her gece yayın kapanışında Radyo AK frekansından dünya’ya duyurulur. Toplumun özlemleri,duyguları ve günlük olaylardaki tepkilerinin duyurulması amacıyla da Radyo AK sürekli bir haber ağı kurmuştur. Haber merkezinde günlük olaylar objektif bir bakış açısıyla yer alır.Haber merkezinin programlarında Radyo AK kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali KUTLU toplumun özlemleri,duyguları ve olaylar hakkındaki yorumunu kendine has üslubuyla yayınlar ve kenti yönetenlerin duyarlı olmasını amaçlar.Yine Haber merkezinin bir başka programı Beyaz Mikrofon’da ise gündeme ilişkin kişiler söz hakkı bulur ve toplumu bilgilendirme amacı güderler.Yine saat başı haber kuşaklarıyla da Radyo AK haber merkezi dinleyicilerini gündemden haberdar eder.  

Radyo AK'ın vizyonu:

Çağdaş dünya’nın gereği olarak teknoloji’nin tüm imkanlarını kullanarak yayın kalitesini sürekli yükselten ve bu alanda lider medya kuruluşu olan Radyo AK,her zaman profesyonel kadrolarla çalışır.İşinden kazandığını işine yatır,her zaman uzmanlarla çalış, prensiplerinin uygulayıcısı olan Radyo AK teknik enstruman’larını her zaman çağın normlarına uygun hale getirir. Toplum yararı gözetmeyen,artniyetli fikirler güden,toplumu yanıltmayı amaçlayan yayın ve reklamları yayın öncesi ön eleme sürecinde eler ve kesinlikle bu tür yayınlara müsade etmez.

Toplumun ilerlemesi ve anayasal bir hak olan haber alma özgürlüğünün toplum yararına sunulmasında sorumuluklarını bilincinde dürüst yayın anlayışını ilke edinmek Radyo AK' ın gururudur.

Radyo AK ile çalışmak:  

Radyo AK ile çalıştığınız zaman sadece size özel kampanyalardan istifade edeceksiniz.

Kurumunuz,ürününüz,kampanyalarınız ve yenilikleriniz gibi hedef kitle ile paylaşmak istediğiniz tüm tanıtımlarınızda profesyonel prodüksiyon imkanlarımızla en verimli tanıtımı sunacağımız bir gerçektir.Hedef kitlenin tanıtımlarınızı dinlemesi,algılaması ve değerlendirmesi sürecinden müşterinin kapınıza gelme anına dek sorumluluğumuzun bilincinde çalışmalarımız yürütülmüştür bundan sonrada bu böyle olacaktır.Sizin üzerinize düşen sadece tanıtıma veya kampanyaya karar vermek,tanıtım veya kampanyada öncelikleriniz belirlemek ve gerisini Radyo AK' a bırakmaktır. 24 saat içerisinde tanıtım veya kampanya jingle hazırlanır ve yayına hazır hale getirilir.Sizin onayınızdan sonra yayına verilir.  

Neden Radyo AK  

Bütün bu anlattıklarımızdan sonra bu sorunun yanıtı yavaş yavaş zihninizde oluşmaya başlarken bizi tercih etmeniz için bir çok neden sayabiliriz. Hatta ekte referans olarak gösterdiğimiz firmalar la da görüşebilirsiniz ve onların hakkımızda söyleyeceklerini değerlendirebilirsiniz. Belki bir anket düzenleyerek dinlenme oranlarımız üzerinde fikir sahibi’de olabilirsiniz. Ancak Radyo AK ile çalışmadan bunun nasıl bir şey olduğunu bilemezsiniz.

Radyo AK ve kurumunuz beraber nasıl çalışabiliriz?Nasıl bir proje oluşturabiliriz?  

 REFERANSLARIMIZ:  

Trakya Birlik

Toyota Plaza

Wolkswagen

Akbank

Deniz Bank

İş Bankası

Türk Telekom

Kiler

Turkcell

Winsa

Fem Dersanesi

Gold bilgisayar

Dask Sigorta

Seven hill

Google

Final Dersanesi

Baykal et

Tanınmışlar Röno Plaza

İşbir Yatak

Mado

Cevat Ağaoğulları

Mondi

Algurlar Skoda

MkG inşaat  

Bütün bu sorulara bir yanıt alabilmek adına bize ulaşabileceğiniz telefon nurmaraları:

0 284 213 87 04 gsm:0 555 820 32 78   Ayrıca yayınlarımızı dünyanın her köşesinden dinleyebilmeniz için webadresimiz: www.radyoak.com.tr  


[ Ekleyen  (admin) | 28.09.2012 12:38:07 | Oy:  | Bu içeriğe oy verin ]
( Yorumlar (0) | Okunma : 1259 | Bu haberi yazdır)

2005 © Copyright Radyo Ak 92.7 Mhz www.trakyagazete.com
Website motorumuz © 2006 AspSitem tabanlıdır.
Bu sayfa: 1,45 saniyede yorumlandı.